Podziękowanie Kanclerza za sumienność i zaangażowanie w codzienną pracę oraz wkład w rozwój Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach i kształtowanie jej wizerunku za rok akademicki 2018/2019 otrzymali:
Prof. dr hab. n. med. i n. o zdr. Andrzej Madej
dr hab. n. med. Dariusz Boroń, Prof. WST
dr hab. n. med. Agnieszka Przystańska
dr n. med. Michał Ekkert
dr inż. Barbara Zawidlak-Węgrzyńska
Pani Bożena Walicka
Nagrody indywidualne Jego Magnificencji Rektora za sumienność i zaangażowanie w codzienną pracę oraz wkład w rozwój Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach i kształtowanie jej wizerunku za rok akademicki 2020/2021 otrzymali: